Головна » 2014 » Березень » 28 » Шевченківські дні у дитячому садку
12:52
Шевченківські дні у дитячому садку

Тиждень, присвячений 200-річчю від дня народження видатного поета України Тараса Григоровича Шевченка, відбувся в дитячому садку «Івушка» з 11 по 17 березня 2014 р.

Творчий педагогічний колектив ретельно підготував зустріч дошколят з цими значними подіями. Вони розробили навчально-виховні проекти під такими назвами: «Козацькому роду нема переводу» (молодша група), «Уклін тобі, Тарасе!» (старша група). Діти ознайомились з життєвим і творчим шляхом великого українського поета та художника. На заняттях з розвитку мовлення діти удосконалювали навички читання шевченківських віршів, збагачували словниковий запас образними виразами.

На заняттях з малювання вихованці мали можливість поглибити загальнокультурну компетентність через ознайомлення з художніми творами мистецтва Шевченка – талановитого художника, майстра різноманітних жанрів: пейзажів, портретів, автопортретів.

Не було жодного байдужого до прекрасної ліричної поезії Тараса Шевченка, до його чудових картин. Чудові полотна рідної української природи: де біленька хатина з садочком чи ставочок у селі, чи червоні грона калини – все це викликали інтерес до творчості Т. Шевченка і добрі почуття у серцях маленьких шанувальників творчості Кобзаря, любові до рідної землі, дбайливого ставлення до рідної природи.

     

Наприкінці тижня було літературне свято «Ушановуємо Тараса Шевченка». Сумісно з вихователями діти старшої групи №10 підготували вірші і пісні, українські танці, розкрили свої творчі та акторські здібності. Маленький Тарасик, зіграний Заруднєвим Марком, дуже сподобався своєю виразністю та емоційністю.

        

У залі лунали аплодисменти геніальному Тарасу, його славетним творам: віршу-сенкані «Калина», віршам «Тече вода з-під явора», «Там матір добрую мою», піснями «Реве та стогне Дніпр широкий», «І досі сниться».

Вдалою сталася інсценізація уривка з книги «Широкий шлях», відомого під назвою «Залізні стовпи».

Талановиті вихованці нашого садка презентували свої знання про життя і творчість Шевченка.

Живуть, Тарасе, рідний, поміж нас 

І голос твій, і пензель твій, і Слово.

Знаймо його – і знані будемо,

Сповідуємо його – і правдиві будемо,

Любімо святу Україну, як він

І в святі люблені будемо.
 

Переглядів: 927 | Додав: Sadik | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: